› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Serwis „Studniówki 2016” już uruchomiony!

› bieżące ponad rok temu    15.01.2016
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Styczeń każdego roku to wytężony czas pracy weekendowej dla elbląskich fotoreporterów. To właśnie wtedy trwają Studniówki – tysiące młodych ludzi bawi się na przepięknych balach na umowne 100 dni przed najważniejszym egzaminem ich życia – maturą. Specjalnie dla nich uruchomiliśmy, jak co roku, serwis specjalny Studniówki 2016. A co w nim?

Serwis specjalny znajdziecie pod adresem http://studniowki2016.elblag.net/

A co w nim? Przede wszystkim obszerne galerie zdjęć. Przygotowujemy przynajmniej po 150 przeróżnych ujęć z jednej Studniówki. Również w tym serwisie uruchomiliśmy inny system przeglądania zdjęć – klikając w artykuł z fotorelacją za każdym razem zaprezentują się inne zdjęcia w nagłówku. Mamy nadzieję, że tego typu atrakcyjniejsza forma graficzna przypadnie Wam do gustu.

Posegregowane również są galerie zdjęć i materiały video, które również będziemy przygotowywać. Zaznaczamy, że filmy będą się pojawiać wyłącznie z kilku wybranych przez nas Studniówek. W pierwszej kolejności zawsze będą jednak pojawiać się zdjęcia.

Zapraszamy serdecznie do korzystania i życzymy pomyślnie zdanej matury za 100 dni!

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.